Projects

ATN Tekstil olarak Üretim planlama, Aksesuar hazırlığı, Kumaş kontrolü ve dinlendirme, Gerber dijital kalıp tasarımı ve pastal hazırlama sistemleri, model hazırlama, Kesim, Baskı&Nakış, Dikim, Kalite Kontrol, Ütü, %200 Kalite Kontrol, Paketleme olarak üretim sürecinin her aşamasını yürütmekteyiz.

Üretim Planlama & Aksesuar Hazırlığı

Müşterilerimizin üretim talepleri doğrultusunda planlama süreçlerine başlıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin talepleri için en kaliteli ve sürdürülebilir ürün niteliğinde aksesuar ve kumaş seçimleri yapmaktayız.

Gerber Dijital Kalıp Tasarımı ve Pastal Hazırlama Sistemleri & Model Hazırlama

ATN Tekstil üretimde sürdürülebilirliği uygulamaktadır ve her aşamadaki yatırımları da bu yönde değerlendirmektedir. Özgün ve sektöre yön veren özel tasarımlarla model ve kalıp tasarımı yapan ATN Tekstil, kalıp tasarım ve pastal hazırlama sistemi olarak son teknoloji olan Gerber Accumark programını ve MP çiziciyi kullanmaktadır. Ürün modellerini en son teknolojiyi kullanarak dijital hale getiriyoruz. Kumaş kesimi öncesinde uygun modelleme teknikleri ile oluşturduğumuz kalıplarımızı üretime hazırlıyoruz. 


Kesim, Baskı & Nakış

Kesim sürecinde kalite odaklı olarak kumaş serimi yapıldıktan sonra kesim işlemleri ile kumaşların model parçalarına ayrılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanan ürünler için baskı&nakış işlemleri son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Dikim

Dikim sürecinde ATN Tekstil’in tecrübeli kadrosu ve sürekli kontrol, izlenebilirlik ve şeffaflık ilkeleri ile kalitemizi her aşamaya yansıtmaktayız.

Kalite Kontrol

Dikim aşamasından sonra tüm ürünler kalite kontrol departmanında sipariş talimatları gereklilikleri dikkate alınarak kontrol edilir.

Ütü

Kalite kontrol departmanında onaylanan ürünler için ütü işlemine başlanır. Gerekli kalite standartları ütüleme işlemlerinde sağlandıktan sonra paketleme yapılmadan önce final kalite kontrol işlemleri ile üretimdeki kalitemizi tekrar denetliyoruz.

Paketleme

Finish kalite kontrol işlemlerinden sonra paketleme ve sevkiyat aşamları tamamlanır.Üretim sürecindeki tüm aşamalarda AR-GE&inovasyon odaklı olmak üzere kalite, sürdürülebilirlik, şeffaflık ve izlenebilirlik ilkelerimizi takip etmekteyiz.

Üretimini yaptığımız ürünlerle ilgili hemen teklif alın