Projects

Ali Türkan, 1998 yılında tekstil sektörüne adım atmıştır. Firmamız, 5000 m2 arazinin üzerinde konumlandırılmış olan 2000 m2'lik üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve uzman personel kadromuzla birlikte, 2007 yılından bu yana fason üretim hizmeti sunmaktayız.

Üretim süreçlerimiz kapsamında; üretim planlama, aksesuar hazırlığı, kumaş kontrolü ve dinlendirme, gerber dijital kalıp tasarımı ve pastal hazırlama sistemleri, model hazırlama, kesim, baskı&nakış, dikim, kalite kontrol, ütü, finish kalite kontrol ve paketleme aşamaları yer almaktadır.

Ana üretim gruplarımız arasında; T-shirt, polo t-shirt, sweatshirt, sweat, ceket, eşofman takımı, şort ve takım formaları gibi örme grubuna ait sportif ürünler yer almaktadır. Firmamız, yıllık 1 milyon adet üretim kapasitesine sahip olup, en yüksek kalite standartlarını korumayı amaçlamaktadır.

İşleyişimizin temelinde, modanın yeniliklerini yakından takip ederken, en yüksek kalite standartlarını tecrübeli ellerle hayata geçirmek ilkesi yatmaktadır. Bu süreç boyunca, ATN Tekstil olarak kendimize özgü bir anlayışla faaliyet gösteriyoruz.

Bu süreçteki en temel ilkemiz modayı takip ederken kalitemizi tecrübeli ellerle yaratmaktır. Bu alanda kendini ispatlamış olan Ali Türkan Tekstil’in bazı referansları aşağıda listelenmiştir.

 • TEKS-TEAM
 • Türkan SPOR Malzm.Konf.San.Tic.Ltd.Şti
 • RAL Tekstil A.Ş.
 • UFS Sent. Torba Teks.San.Dış Tic.Ltd.Şti.
 • İmparator Grup Ltd. Şti.
 • Nazar Bebe
 • Misyon

  "Kalite ve şıklık, tecrübeli ellerimizle güvence altındadır" ilkesi ile amacımız, en üst kalite standartlarına uygun ürünleri üretmek ve siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Bu ilke firmamızın bir taahhüttü ve üretim süreçlerimizin her aşamasında yüksek kaliteyi ve estetiği hedeflemekteyiz.

  Vizyon

  Kalite ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek pazarda tercih edilen bir firma konumunda olmaktır. ATN Tekstil olarak, sürekli olarak yüksek kalite standartlarına ve çevresel sorumluluğa odaklanarak, müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.

  Güven:

  Tüm paydaşlarımıza en hızlı ve şeffaf şekilde hizmet sunuyoruz. Bilgi akışının eksiksiz ve şeffaf olması, iş ilişkilerimizin temelini oluştururken, paydaşlarımızın güvenini kazanmaya ve sürdürmeye odaklanıyoruz.


  Kalite:

  ATN Tekstil çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve işbirliği içinde olduğu tüm paydaşlarına en yüksek kaliteyi sunmaktadır. Bu kapsamlı yaklaşım, ürünlerimizin, hizmetlerimizin ve iş ilişkilerimizin her aşamasında yüksek standartları ve mükemmeliyeti korumayı amaçlamaktadır.

  Yenilikçi:

  Değişen koşullara karşı esnek olmak ve sürekli gelişim ilkesi ile trendi yakalamayı amaçlamaktayız. Ekibimizin farklı bakış açıları, deneyimleri ve bilgi birikimi sayesinde, yenilikçi çözümleri keşfetmekte ve uygulamaktayız.


  Takım:

  Tecrübelerimiz doğrultusunda, sürekli olarak çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapıyoruz ve her geçen gün daha büyük ve daha etkili bir takım haline dönüşüyoruz. Bir takım olarak, ortak hedeflere yönelik işbirliği ve dayanışma ruhuyla hareket ediyoruz.

  Eşitlik

  Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için her konuda eşitliğe inanıyoruz.